Drodzy przyjaciele Europasji!

Czekamy na Was na 33. Kongres Europassion, który odbędzie się na Węgrzech, w Keczkemecie w dniach 8 – 11 czerwca 2017 roku. Mjejscem wydarzenia będzie teatr Katona József. Na stronie internetowej możecie znależć szczegółowy program imprezy, oraz kartę zgłoszenia, którą wypełnioną prosimy wysłać jako załącznik na adres e-mail: info@europassio2017.eu, lub pocztą na adres Kecskeméti Katona József Színház, H – 6000, Kecskemét, Katona József tér 5. Prosimy napisać na kopercie: „Europassio 2017”. Termin zwrotu karty zgłoszenia 15 luty 2017.

Planowana liczba uczestników kongresu maksymalnie to 200 osób, dlatego w pierwszym rzędzie z każdej grupy organizacyjnej możemy przyjąć tylko 4 osoby.

Jeśli jeszcze pozostaną miejsca po zakończeniu aplikacji, tak liczba przyjęc może być rozszerzona w grupach, dlatego prosimy w zgłoszeniu o podanie całkowitej liczby uczestników.

Opłata za uczestnictwo: 150 EUR / osoba, która podczas pobytu obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie oraz koszty uczestnictwa w centralnie zorganizowanych programach. Koszt podróży obciąża uczestników, nie dotyczy to opłaty za uczestnictwo.

Proszę przekazać opłatę konferencyjną do dnia 1 marca 2017 na konto bankowe IBAN: HU17 1173 2002 1533 6206 0000 0000 SWIFT: OTPVHUHB. Po dokonaniu wpłaty prosimy wysłać potwierdzenie bankowe na adres e-mail info@europassio2017.eu.

Oraz prosimy o podanie w tytule przelewu nazwy organizacji.

Jeśli chcielibyście skorzystać transferu z lotniska, albo dostać się z dworca kolejowego do hotelu, proszę zawiadomić nas w formie pisemnej, my pomożemy Wam w rozwiązaniu tej sytuacji.

Oficjalny hotel imprezy będzie Kecskemét Aranyhomok Business-City-Wellness Hotel (www.hotelaranyhomok.hu), który znajduje się spacerem 3 minuty od teatru Katona József.

Na tej stronie internetowej możecie znależć wszystkie ważne informacje dotyczące tego wydarzenia. Żebyśmy mieli przejrzystość i jasność każdej sytuacji, prośby i pytania w każdym przypadku prosimy zgłaszać na e-mail: info@europassio2017.eu. Nasi koledzy odpowiedzą na wszystkie pytania dla Was w formie pisemnej.

Mamy nadzieję, że w czerwcu 2017 roku osobiście spotkamy się w Kecskemét.

Serdecznie czekamy na Was!